OLIVIA RODRIGO LAUKĖ DIDELIS SPAUDIMAS PO „DRIVERS LICENCE“

BRAVO
2021.05.02
Olivia Rodrigo @ "Elle"

Olivia Rodrigo @ "Elle"

Los Angeles. Olivia Rodrigo (18) su hitu „Drivers Licence“ pasiekė 1 vietą beveik viso pasaulio topuose. Tačiau po didelės sėkmės dainininkė jautė didelį spaudimą.

Retas kuris negirdėjo „Drivers Licence“. Daina išgarsėjo „TikTok“ ir greitai pasiekė radijo stočių grojaraščius. Galiausiai singlas užkopė į topų viršūnę. Muzikos transliavimo platformose daina net sumušė Ariana Grande (27) rekordą! Rodrigo nuotrauka papuošė ir „Elle“ žurnalo viršelį.

Tačiau „Disney“ serialo „High School Musical: The Musical: The Series“ žvaigždė bijojo dėl nepaprasto spaudimo, kurį sukėlė tokia sėkmė – ar ji sugebės pasiekti tokią sėkmę dar kartą, o gal tapo tik vieno hito žvaigžde? Interviu su „Elle“ dainininkė bei aktorė sakė: „Aš per daug galvojau, kaip, pvz., ‘Daugiau niekada neparašysiu tokios dainos, kuri bus tokia gera kaip ši’.“

Olivia Rodrigo manė, kad „Drivers Licence“ gali tapti problema. Laimei, neatsitiko taip, kaip ji galvojo. „Daina man suteikė daug pasitikėjimo dėl savo balso“, – tęsia Rodrigo.

Atlikėja iš savo sėkmės sėmėsi tik pozityvumo, vietoj buvimo nuolatinėje baimėje ir spaudimo jausmo. Kitas Rodrigo singlas „Deja Vu“ taip pat tapo labai sėkmingu, nors ir nepasiekė 1 vietos JAV, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Japonijoje ar Australijoje, pažymi vokiečių žurnalas „BRAVO“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*