NICK CANNON IR VĖL TAPS DVYNIŲ TĖVU!

spot on news
2021.04.15
Nick Cannon & Abby De La Rosa

Nick Cannon & Abby De La Rosa

Los Angeles. JAV komikas ir aktorius Nick Cannon (40) vėl taps tėvu. Su Mariah Carey (52) susilaukęs dvynių, Cannon draugė Abby De La Rosa (30) atskleidė, kad ji taip pat laukiasi dvynukų.

Abby „Instagram“ pasidalino nuotraukimos ir video. „Mūsų brangiausi sūnūs, mano nuostabūs kūdikiai“, – pakomentavo moteris. „Ačiū, kad jūs pasirinkote mane būti jūsų mamyte“.

„Jūs jau dabar esate tokie mylimi ir mes negalime sulaukti, kol galėsime su jumis susitikti“, – baigia įrašą Abby De La Rosa.

Cannon su eks žmona Mariah Carey turi dvynius – sūnų Moroccan (9) ir dukra Monroe (9). Nick Cannon su dainininke buvo susituokę 2008-2015 m.m.

2017 m. Nick Cannon susilaukė mažojo Golden (3) su modeliu Brittany Bell (33). Praėjusių metų gale jiems gimė mergaitė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*