NĖŠČIA TONI GARRN MĖGAUJASI BERLYNO-BRANDENBURGO EŽERAIS

Bild
2021.06.10
Toni Garrn

Toni Garrn

Potsdam/Berlin. Berlyne ir Brandenburge antra savaitė iš eilės vyrauja labai šilti ir sausi orai. Šilta vasara mėgaujasi ne tik paprasti žmonės, bet ir modelis Toni Garrn (28), atvykusi iš JAV kartu su savo vyru Alex Pettyfer (31).

Vokietijos topmodelis šiuo metu yra nėščia. Savo išvyką po ežerus Potsdame ji pristatė „Instagram“ profilyje. Šalia kelių nuotraukų, kuriose matomas gerokai padidėjęs Toni pilvukas, ji rašo: „Mes tavęs pusiau nekantriai laukiame“. Taip pat Toni Garrn išdavė, kad Tėvynėje bus dar kelias dienas.

Hamburgietė anksčiau draugavo su Leonardo DiCaprio (46). Tačiau 2019 m. išsiskyrė su juo. 2020 m. Toni Garrn susituokė Vokietijoje su britų aktoriumi Alex Pettyfer.


View this post on Instagram

A post shared by TONI GARRN (@tonigarrn)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*