NENORAS SKIEPYTIS: ARD ATLEIDO EVA HERZIG

Bild am Sonntag
2021.06.10
Eva Herzig

Eva Herzig

Berlin-Wien. Atrodo, atsisakymas skiepytis nuo koronaviruso net didelėms TV žvaigždėms gali kainuoti darbą. Vokietijos visuomeninis TV kanalas ARD išmetė Eva Herzig (48) iš serialo „Steirerkrimi“ už tai, kad ši atsisakė skiepo.

„Ši vakcinacija man vis dar per daug neištirta. Perskaičiau per daug pranešimų apie vakcinos žalą. Ilgalaikės vakcinacijos pasekmės taip pat dar nėra aiškios “, – „Bild am Sonntag“ sakė Herzig.

Ji sulaukė palaikymo dėl savo požiūrio, bet daugiau kritikos. „Esu pasodinta dešiniajame kampe ir pažymėta kaip koronos neigėja. Tačiau jie klysta“.

Visgi, Eva Herzig pastarosiomis savaitėmis buvo pastebėta su pareiškimais, kurie priskiriami antivakserių scenai.

Pasaulyje mirus 3,7 mln. žmonių nuo koronaviruso, aktorė abejoja masinėmis mirtimis. Ji mano, kad kaukės iš vaikų atima deguonį ir kalba apie geras gydymo galimybes. Ji sutinka, kad dėl jos sprendimo ji neteks nuolatinio televizijos vaidmens.

„Sprendimas man nebuvo lengvas. Nes tai reiškia, kad atsisakau pajamų. (…) Esu vieniša dviejų vaikų motina, kuriuos, žinoma, turiu išlaikyti. Tačiau aš galiu ir nenoriu suklupti. Taigi nesiskiepysiuos, kad ir kas man grėstų“.

Prodiuserinės firmos „Allegro Film“ generalinis direktorius pagrįstai priima sprendimą. „Tokioje produkcijoje, kaip ‘Steirerkrimi’, filmavimo aikštelėje visada yra apie 50 žmonių, už kuriuos esame atsakingi mes, kaip gamybos įmonė. (…) Reikia vengti visko, kas gali pakenkti darbuotojų sveikatai“, – sakė jis.

Austrijos, kurioje filmuojami „Steirerkrimi“, federalinė aktorių asociacija dar nežino tokio atvejo kaip Eva Herzig. Valdybos narys Hans-Werner Meyer (57) sako: „Mes pasitikime Nuolatinės vakcinacijos komisijos rekomendacijomis. Ir ji sako: skiepykitės!“.

Eva Herzig greičiausiai to nepaisys. Jei dėl to ji negaus jokių vaidmenų, ji nori ieškotis kito darbo.

Vokiečių advokatas Arndt Kempgens (52) komentuoja atleidimą iš darbo dėl nenoro skiepytis nuo koronaviruso: „Nutraukti sutartį galima tik tuo atveju, jei nuolat pažeidžiamos darbo sutartyje numatytos gairės. Todėl lemiamas teisinis klausimas yra toks: ar nesiskiepijimas gali būti darbo sutarties įsipareigojimų pažeidimas? Išskyrus specialias sritis, tokias kaip kai kurios medicinos profesijos, vargu ar yra kokia nors sutartis, kurioje būtų numatyta vakcinacija. Todėl darbuotojų negalima atleisti, jei jie nesiskiepija“.


View this post on Instagram

A post shared by Eva Herzig (@eva__herzig)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*