NAUJOJI VOKIETIJOS SUPERŽVAIGŽDĖ – JAN-MARTEN BLOCK (VIDEO)

Play Radio, RTL
2021.04.04
Jan-Marten Block

Jan-Marten Block

Duisburg. Šeštadienio (03.04) vakarą paaiškėjo RTL muzikinio kastingo „Vokietija ieško Superžvaigždės“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) nugalėtojas. Juo tapo Jan-Marten Block (25).

Jan-Marten yra tikra Šiaurės šviesa. Niebüll, Vokietijoje, gimęs vaikinas visą laiką gyveno Süderlügum, kur jam patiko. Jis turi nepaprastą balsą, kuris ne tik pakerėjo žiuri, bet ir su juo užsidirba: Jan-Marten yra įgarsintojas, o taip pat įgarsina personažą rusiškame vaikų seriale.

DSDS nugalėtojas sako: „Noriu žmonėms parodyti savo balsą, nesvarbu, ar tai dainavimas, ar įprastas kalbėjimo balsas. Noriu dirbti savo balsu!“. Tačiau šiuo metu jis mokosi elektroninės komercijos srityje.

Finale iš viso dalyvavo keturi dalyviai. Be Jan-Marten Block į finalą taip pat pateko Kevin Jenewein (27), Karl Jeroboan (30) ir Starian Dwayne McCoy (19).

DSDS nugalėtojas gavo 100 000 eurų ir sutartį su įrašų kompanija. Visų keturių finalo dalyvių singlai jau pasirodė prekyboje. Nugalėtojo singlas vadinasi „Never Not Try“.

Tarp kitko, įteikiant DSDS apdovanojimą iš pernai jį laimėjosio Ramon Roselly (27), šis sulūžo!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*