MOSSIMO GIANNULLI ATSIDŪRĖ KALĖJIME!

Bild
2020.11.20
Mossimo Giannulli & Lori Loughlin

Mossimo Giannulli & Lori Loughlin

Los Angeles. TV serialo „Full House“ („Pilna Troba“) žvaigždės Lori Loughlin (56) vyras, madų dizaineris Mossimo Giannulli (57) pradėjo bausmę kalėjime. Pora buvo anksčiau šiais metais nuteisti dėl universiteto papirkimo, kad į jį įstotų jų dukros.

Mados dizaineris Giannulli ketvirtadienį (19.11) nuvyko į Kalifornijos Lompoc areštinę netoli Santa Barbaros, sakė JAV transliuotojui „Entertainment Tonight“ kalėjimo atstovas. Dėl įtarimų sukčiavimu Giannulli buvo nuteistas penkiems mėnesiams kalėti ir 400 000 JAV dolerių (apie 337 000 eurų) bauda.

Loughlin spalio pabaigoje baigė savo bausmę Šiaurės Kalifornijos Dublino kalėjime. Nemažai turtingų tėvų taip pat buvo apkaltinti kyšininkavimu kolegijų ir universitetų darbuotojams JAV, kad jie priimtų jų vaikus prestižiniuose koledžuose. Skandale Felicity Huffman (57) 2019 m. buvo nuteista dviem savaitėms kalėti. Bausmę ji atliko pernai.

Šie atvejai JAV žiniasklaidoje jau keletą mėnesių kelia ažiotažą. Taip pat būtent todėl, kad JAV visada pasirodo kaltinimai, kad prestižiniuose elitiniuose universitetuose priimami tik turtingų tėvų vaikai.

Vidutinio amerikiečio vaikai negali sau leisti mokyti Jeilio, Harvardo ar Prinstono universitetuose. Tik jei atžala yra pakankamai talentinga, jie gali gauti stipendiją.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*