MIRĖ WILLI HERREN: SAT.1 NUTRAUKIA REALYBĖS ŠOU SU JUO

Bild
2021.04.20
Willi Herren

Willi Herren

Köln. Mirė garsus vokiečių aktorius ir dainininkas Willi Herren (†45). TV žvaigždės mirtį patvirtino Kiolno policija ir jo vadybininkas. Jis perdozavo narkotikų.

Realybės šou žvaigždė ir ARD serialo „Lindenstraße“ (1992-2007) aktorius mirė antradienį (20.04) savo namuose. „Bild“ rašo, kad iš pradžių buvo iškviesta pagalba 112, tačiau atvykę paramedikai pagalbos suteikti jau negalėjo.

Jau daug metų Willi Herren kovojo su priklausomybe narkotikams. Jis interviu vis kalbėdavo apie sėkmingą terapiją.

Kovo mėn. Herren žmona Jasmin (42) pranešė apie skyrybas. Pora 2018 m. susituokė.

Šiuo metu SAT.1 transliuoja vieną populiariausių pirmadienio šou su Willi Herren. Anksčiau Tailande nufilmuotame realybės šou „Promis unter Palmen“ jis kovoja dėl 100 000 eurų. TV kanalas pranešė, kad nebetransliuos šou.

Prieš savaitę Willi Herren Kiolne atidarė bulvinių blynų kioską, kad galėtų išgyventi per koronos krizę. „Bild“ jis penktadienį pasakė: „Taip, aš dabar išsiskyręs, bet negaliu galvos sukišti į smėlį! Noriu išsivaduoti iš skolų“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*