MIRĖ SCOTTIE PIPPEN SŪNUS ANTRON

spot on news
2021.04.20
Scottie & Antron Pippen

Scottie & Antron Pippen

Los Angeles. Scottie Pippen (55) sekmadienį (18.04) prarado savo vyriausiąjį sūnų Antron (†33). Buvusi krepšinio žvaigždė apie tai pranešė „Instagram“.

„Man plyšta širdis, kad privalau pranešti, jog vakar savo pirmagimiui sūnui turėjau pasakyti Sudie“, – rašo Pippen.

Tiek Scottie, tiek jo sūnus buvo įsimylėję krepšinį. „Iš tikrųjų manau, kad jis būtų patekęs į NBA“, jei Antron nebūtų sirgęs „chroniška astma“, kaip toliau rašo Scottie Pippen.

„Antron liko pozityvus ir sunkiai dirbo, o aš taip didžiuojuosi dėl to, kokiu vyru jis tapo“, – tęsia buvęs NBA krepšininkas.

Pippen toliau prie bendros nuotraukos „Instagram“ rašo: „Aš myliu tave, sūnau. Ilsėkis ramybėje, kol mes vėl pasimatysime“.

Scottie taip pat paprašė pasimelsti už jo šeimą bei Antron motiną Karen, su kuria ’80-aisiais jis buvo trumpam susituokęs.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*