MIRĖ PAUL RITTER

spot on news
2021.04.06
Paul Ritter

Paul Ritter

London. Jis vaidino magą Eldred Worple filme „Harry Potter“ ir Anatoly Dyatlov (†64) seriale „Chernobyl“. Dabar Paul Ritter (†54) mirė nuo smegenų auglio.

Aktorius Anapilin iškeliavo naktį į antradienį (06.04). Jo agentas pranešime spaudai teigia: „Su dideliu liūdesiu mes galime patvirtinti, kad Paul Ritter praėjusią naktį mirė.  Jis mirė ramiai namuose, jo žmona Polly ir sūnūs Frank bei Noah buvo šalia“.

Šeima jo „labai ilgėsis“: „Paul buvo  išskirtinai talentingas aktorius, nepaprastai sugebėjęs scenoje ir ekrane atlikti labai daug vaidmenų. Jis buvo nepaprastai protingas, malonus ir labai juokingas“.

Gimtojoje Didžiojoje Britanijoje jis buvo daugiau žinomas iš Martin Goodman rolės populiariame humoro seriale „Friday Night Dinner“. Ten jis vaidino linksmą šeimos tėvą nuo 2011 m. iki 2020 m.

Taip pat Paul Ritter nusifilmavo „Netflix“ seriale „The Last KIngdom“ ir viename iš James Bond filmų.

Už savo aktorinius sugebėjimus 2006 m. jis buvo apdovanotas „Olivier Award“ apdovanojimu, o 2009 m. nominuotas amerikiečių „Tony Award“.


View this post on Instagram

A post shared by @fridaynightdinnertv

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*