MIRĖ OLYMPIA DUKAKIS

Bild
2021.05.02
Olympia Dukakis

Olympia Dukakis

New York. Šeštadienį (01.05) mirė Oskaro laureatė Olympia Dukakis (†89). Aktorė mirė po ilgos ligos.

Apie tai pranešė didžiausios JAV žiniasklaidos priemonės. Jos brolis Apollo Dukakis „Facebook“ parašė: „Po daugybės mėnesių blogėjusios sveikatos pagaliau ji rado ramybę ir prisijungė prie savo [2018 m. mirusio vyro] Louis [Zorich (†93)]“.

Kokia tai liega, brolis neatskleidė. Dukakis paliko tris vaikus.

Olympia Dukakis nusifilmavo galybėje filmų ir TV serialų, tarp jų „Steel Magnolias“ („Plieninės Magnolijos“), „Look, who’s talking“ („Kas čia kalba?“), „Naked Gun 33⅓: The Final Insult“ („Nuogas ginklas 33 1/3. Paskutinis įžeidimas“) ar „Mighty Aphrodite“ („Galingoji Afroditė“).

Už rolę romantinėje komedijoje „Moonstruck“ („Pamišę“) Olympia Dukakis 1988 m. laimėjo Oskarą ir Auksinį gaublį kaip geriausia antraplanė aktorė. Filme ji vaidino kartu su Cher (74), kuri laimėjo geriausios aktorės apdovanojimą.

Dukakis gimė 1931 m. birželio 20 d. Lowell mieste, Masačusetso valstijoje. Jos tėvai kilo iš Graikijos. Baigusi Bostono universitetą, ji pradėjo scenos aktorės karjerą Niujorke. Olympia Dukakis debiutavo 1962 m. Tais pačiais metais ji ištekėjo už aktoriaus ir prodiuserio Louis Zorich. Nuo septintojo dešimtmečio vidurio aktorė taip pat pasirodė ir kino filmuose.

My beloved sister, Olympia Dukakis, passed away this morning in New York City.

After many months of failing health she is finally at peace and with her Louis.

Posted by Apollo Dukakis on 2021 m. gegužės 1 d., šeštadienis

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*