MIRĖ NFL ŽAIDĖJAS COLT BRENNAN

The Star Advisor
2021.05.12
Colt Brennan

Colt Brennan

Newport Beach. Prieš kelias dienas reabilitacijos klinikoje be sąmonės buvo rastas buvęs amerikietiškojo futbolo gynėjas Colt Brennan (†37). Jis buvo nugabentas į ligoninę, kur pirmadienį (10.05) mirė.

Apie tai „The Star Advisor“ sakė sportininko tėvas Terry Brennan (92). Colt pastaruosius 5 mėnesius dalyvavo reabilitacijos programoje, kad nugalėtų aistrą alkoholiui. „Jam sekėsi taip gerai, kibirkštis vėl grįžo į akis, jis buvo sveikas ir jam puikiai sekėsi, ir taip atsitiko“, – velionio tėvas sielvartauja laikraščiui.

Toliau Terry Brennan teigia, kad nors jo sūnus buvo be sąmonės, tačiau jis mirė apsuptas artimųjų ir Bob Marley (†36) muzikos.

Anksčiau Colt Brennan turėjo nemalonumų su teisėsauga. Jis buvo apkaltintas seksualiai priekabiavęs prie neblaivios studentės, baustas už įsilaužimus. Vyras net atliko melo detektoriaus testą. „Aš savo gyvenime išgyvenau daug. Aš buvau nuteistas už nusikaltimą, kurio niekada nepadariau“, – balandį rašė buvęs NFL žaidėjas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*