MIRĖ „INSTAGRAM“ ŽVAIGŽDĖ LANA SANDER (†12)

RTL
2021.04.20
Lana Sander

Lana Sander

Augsburg. Prarasti mylimą žmogų dėl vėžio, yra tragiška. Tačiau, kai žmogus miršta tokio amžiaus, kai jo laukia dar visas gyvenimas, yra nepakeliama. Lana Sander (†12) buvo „Instagram“ žvaigždė, sektinas pavyzdys, bet, deja, kraujo vėžio pacientė.

Nepaisant kovotojos dvasios ir optimizmo Augsburgo mergaitė mirė pirmadienį (19.04). Sander kraujo vėžys buvo diagnozuotas du kartus. Akis ji užmerkė „17:32 val. amžiams“. Mergaitės mama dukters „Instagram“ paskyroje toliau rašo: „Lai dega žvakė mano neįtikėtinai kovotojos širdžiai“.

Tačiau, pasak mylinčio tėvo, Lana nepralaimėjo kovos su vėžiu, ji jį nugalėjo. Juk dabar ji yra geresniame pasaulyje. „Nepaprastai blogas jausmas, kad privalau pasakyti, kad turiu žvaigždę-vaiką. Mano gyvenimo esmė buvo iš manęs išplėšta, bet į geresnį pasaulį! Lana, mano gražiausias angele, mano meilė tau tęsis visą gyvenimą! Vienintelis džiaugsmas yra ta diena, kai mes vėl pasimatysime“, – rašo tėvas po žvakės nuotrauka.

Lana Sander pirmą kartą diagnozę išgirdo būdama devynerių. Po sėkmingo gydymo ji išgirdo antrą diagnozę – be galimybės išgyti. Mergaitė iki galo tikėjo stebuklu ir nuolat savo sekėjus „Instagram“ informavo apie sveikatos būklę iš ligoninės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*