MIRĖ DAR VIENAS BOBBY BROWN VAIKAS (†28)!

Bild
2020.11.19
Bobby Jr. & Bobby Brown

Bobby Jr. & Bobby Brown

Los Angeles. Bobby Brown (51) persekioja baisios nelaimės. Po to, kai mirė jo eks žmona Whitney Houston (†48) ir dukra Bobby Kristina (†22), dabar mirtis ištiko ir jo sūnų Bobby Brown Jr. (†28)!

Trečiadienį (18.11) muzikanto sūnus buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele. Remiantis pirminėmis išvadomis, manoma, kad nebuvo trečiųjų šalių kaltės. Tiksli mirties priežastis vis dar nežinoma.

Bobby Brown per penkis metus prarado jau antrą vaiką. 2015 m. savo vonioje leisgyvė buvo rasta jo dukra Bobby Kristina. Ji perdozavo kokaino ir alkoholio. Kelis mėnesius ji buvo prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų, tačiau neišgyveno.

Bobby Brown Jr. buvo vienas iš septynių muzikanto vaikų. Jo motina – buvusi Bobby Brown partnerė Kim Ward.

Beje, anot TV dokumentikos, būtent Bobby Brown pripratino Whitney Houston vartoti narkotikus.


View this post on Instagram

A post shared by LOVERBOY🐐 (@b.brownjr)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*