MINI SUGRĮŽIMAS „THE X-FILES“: GILLIAN ANDERSON IR DAVID DUCHOVNY

spot on news
2021.04.20
David Duchovny & Gillian Anderson

David Duchovny & Gillian Anderson

Los Angeles. Daug metų Gillian Anderson (52) ir David Duchovny (60) kartu filmavosi TV seriale „The X-Files“ („X Failai“). Dabar aktorių duetas vėl sugrįžo!

1993 m. – 2002 m. Dana Katherine Scully ir Fox Mulder buvo garsiausi to meto FTB agentai. Juos suvaidinę Anderson ir Duchovny praėjus 19 metų vėl suvienijo jėgas. Bent jau privačiai. „Stella šiandien rado naują draugą“, – komentuoja Gillian Anderson dvi nuotraukas „Instagram“, kuriose matoma ji, Duchovny ir jos šunytė Stella.

Kur tiksliai ir kodėl abi TV žvaigždės susitiko, Anderson neatskleidė.

Beje, 2016 m. ir 2018 m. „The X-Files“ buvo sugrįžę. Deja, sezonai nebuvo labai sėkmingi žiūrovų skaičiumi ir buvo nuspręsta filmavimą nutraukti.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*