MILEY CYRUS IR YUNGBLUD NĖRA PORA

People
2021.04.03
Miley Cyrus / Yungblud

Miley Cyrus / Yungblud

Los Angeles. Žvirbliai kelias dienas švilpė nuo stogų, tačiau, regis, gandai lieka nepatvirtinti: Miley Cyrus (28) ir britų muzikantas Yungblud (23) nėra pora.

JAV žiniasklaida dabar praneša, kad pora yra tik draugai. Abu buvo pastebėti prieš kelias dienas svenčiantys kartu. Yungblud dainininkei net kišo pirštus į burną, savo kojas buvo užsidėjęs ant jos kojų. Tačiau į romantiškus santykius tai nėra pavirtę. Šaltinis žurnalui „People“ sakė, kad Cyrus ir Dominic Harrison – toks tikrasis Yungblud vardas – yra „tik pažįstami“ ir leidžia laiką kartu su kitais draugais.

Miley Cyrus po santykių su Liam Hemsworth (31), kurie virto ir į santuoką, draugavo su Kaitlynn Carter (32) ir australų dainininku Cody Simpson (24).

yungbludmiley yungbludmiley3 yungbludmiley2

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*