MIKE TYSON: MAGIŠKI GRYBUKAI IŠGELBĖJO MAN GYVYBĘ!

MTO
2021.06.08
Mike Tyson

Mike Tyson

Los Angeles. Mike Tyson (54) tvirtina, kad psichodeliniai grybai išgelbėjo jo gyvybę.

Neseniai interviu metu Tyson prisipažino, kad magiški grybukai „išgelbėjo jam gyvybę“, kai jis išgyveno tamsų periodą. „Ar gyvenimas nėra kelionė, žmogau? Tai nuostabūs vaistai“, – sakė Tyson, pridurdamas, kad jo gyvenimo laikotarpyje kažkada buvo minčių apie savižudybę.

Interviu metu Mike suvalgė 4 g stebuklingų grybų. „Aš net negaliu jums pasakyti, kokių psichikos problemų aš kadaise turėjau. Aš sirgau. Visi manė, kad esu išprotėjęs, aš įkandau vaikinui ausį“, – prisimena Tyson, kalbėdamas apie savo liūdnai pagarsėjusią 1997-ųjų kovą su Evander Holyfield (58).

„Aš padariau visa tai ir, kai tik susipažinau su grybais pasikeitė visas mano gyvenimas. Aš pradėjau boksuotis! Pažvelk, ką aš dabar darau“.

Jis pridūrė: „Jei patalpinsite 10 žmonių, kurie nemėgsta vienas kito, ir pateiksite jiems psichodelikų, jie fotografuosis vienas su kitu. Į kambarį įleiskite 10 žmonių, kurie nemėgsta vienas kito, ir jiems duokite šiek tiek alkoholio, jie pradės šaudyti į visus. Tai tikra“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*