„METALLICA“ RUOŠIA NAUJĄ ALBUMĄ

FirstNews
2014.03.06
"Metallica"

"Metallica"

Los Angeles. „Metallica“ nori nudžiuginti savo gerbėjus nauja muzika. Paskutinis grupės albumas vadinasi „Death Magnetic“, o pasirodė jis 2008 m. Nuo to laiko atlikėjų ketvertas nepateikė nieko naujo.

Tačiau ilgai laukus netrukus bus ir sulaukta. „Taip!”, į klausimą, ar įrašinėjamas naujas diskas, interviu žurnalui „Kerrang!“ atsakė gitaristas Kirk Hammett (51). „Nėra jokio pagrindo toliau sėdėti rankas sudėjus, taip pat manome, kad negalėtume pasirinkti labiau tinkamo meto“.

„Dabar buvome įsprausti į kampą, na taip, dabar jau turime pradėti darbuotis prie savo naujojo albumo“. Tai anaiptol nereiškia, kad grupė, kuriai dar priklauso dainininkas James Hetfield (50), bosistas Robert Trujillo (49) ir būgnininkas Lars Ulrich (50), jaučiasi įsipareigojusi. „Aš neapsakomai susijaudinęs“, – džiūgavo gitaristas. „Įdomu, kas gi iš to išeis.“

Beje, ilgokai nemuzikavę rokeriai tą laiką praleido drauge su savo šeimomis. Ir vis dėlto jie nedykinėjo. „’Metallica’ per pastaruosius kelerius metus iš keturių galingą muziką grojančių vyrų grupės pavirto kūrybinių dalykų platforma, kurie atsiranda po ‘Metallica’ vėliava“, – taip apibendrino kultinės grupės tobulėjimą Hammett.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*