MEGHAN IR HARRY PAVOGĖ „ARCHEWELL“ LOGOTIPĄ?

RTL, Daily Mail
2021.04.06
Harry & Meghan Markle

Harry & Meghan Markle

Los Angeles. 2020 m. spalį prinzas Harry (36) ir hercogienė Meghan (39) pradėjo veikti nauja ne pelno siekiančios organizacijos „Archewell“ svetainė. Dabar pasirodė kaltinimai, kad pora jos logotipą tiesiog pavogė.

Atsistatydinus iš karališkųjų pareigų ir persikėlus į JAV, „Sussex Royal“ tapo „Archewell“. Tačiau tik dabar paaiškėjo, kad Meghan ir Harry pasirinktas logotipas yra labai panašus į Austrijos nekilnojamojo turto bendrovės logotipą, skelbia RTL.

„Archewell“ logotipe yra pavaizduotos baltos raidės „A“ ir „W“, kurios susijungia. Jos yra juodame ovale. Austrų nekilnojamojo turto firmos vadovas Dmitry Pryanishnikov išsprogdino akis, kai pirmą kartą pamatė Harry ir Meghan logo. Vienos statybų projektui „Am Werdertor“, kuriame istorinis XIX a. pastatas buvo paverstas moderniais prabangiais apartamentais, jis jau nuo 2018 m. sukūrė logotipą iš raidžių „A“ ir „W“ ir panašumas tikrai didelis į „Archewell“ logo.

„Imitacija yra pati nuoširdžiausia meilikavimo forma“, – sakė jis dienraščiui“Daily Mail“. Jo įmonė nenori kelti teismų su buvusiaisiais karališkųjų rūmų atstovais, „nepaisant akivaizdžių panašumų.“

Galų gale, jo nekilnojamojo turto projektas ir Harry bei Meghan ne pelno organizacija neturi sutampančio turinio, todėl nėra painiavos pavojaus.

Didžiosios Britanijos rinkodaros ekspertė Vanessa Liwanag dienraštyje „Daily Mail“ kritikavo logotipų panašumą: „Panašu, kad nebuvo atlikta jokių išsamių tyrimų siekiant sukurti unikalų ‘Archewell’ prekės ženklą ir logotipą“.

Šiais laikais yra įprasta ir svarbu, kad kiekvienas projektas būtų kruopščiai patikrintas, ar nėra panašių pavadinimų, prekių ženklų ar logotipų, kurie yra apsaugoti autorių teisių, sako Vanessa Liwanag. „Archewell“ to akivaizdžiai nepaisė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*