MATT LEBLANC KALBA APIE SUNKIAI SERGANČIĄ DUKRĄ: NETURĖJAU NUOTAIKOS BŪTI LINKSMAS

Klatsch und Tratsch
2021.06.08
Marina & Matt LeBlanc

Marina & Matt LeBlanc

Los Angeles. Serialo „Friends“ („Draugai“) žvaigždės Matt LeBlanc (53) yra ne vien tik gera nuotaika. Didelį smūgį jis gavo, kai sužinojo, jog jo ir buvusios žmonos Melissa McKnight (56) mažoji dukrelė Marina (17) serga labai sunkia smegenų liga.

2004 m. vasario 8 d., likus vos keliems mėnesiams iki serialo „Friends“ finalo, aktorius ir jo buvusi žmona pasveikino mažąją dukrą Marina atvykus į pasaulį. Dar būnant kūdikiu, mergaitei  buvo diagnozuota židininė žievės displazija. Dėl šios ligos jai būdavo kūdikio epilepsijos priepuoliai. Chirurgija ištaisė displaziją, kai ji buvo visai mažutė.

Po nesėkmingo serialo „Joey“ pabaigos žvaigždė pailsėjo nuo vaidybos. Jis norėjo kuo daugiau laiko praleisti su dukra. Interviu „Telegraph“ jis papasakojo apie šį laiką: „Neturėjau nuotaikos būti linksmas. Asmeniniame gyvenime turėjau daug ką nuveikti“.

Jis pridūrė: „Žinojau, kad nieko nepraleisiu. Dreifavau įžymybių pasaulyje. Truputį dalyvavau vakarėliuose. Bet ten nebuvo nieko, kas galėtų mane pripildyti. Man visiškai užtenka alaus savo namų šaldytuve“.

Sunki gyvenimo pradžia tik dar labiau sustiprino dukros ir tėvo ryšį. Matt LeBlanc išdidžiai ir atvirai 2014 m. interviu sakė: „Ji yra tėčio mergaitė. Ji gali mane apvynioti aplink savo mažąjį pirštą. Aš bejėgis“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*