MARY J. BLIGE SEKSUALIAI TVIRKINO NEPILNAMETĮ?

Bild
2021.06.10
Mary J. Blige

Mary J. Blige

Chicago. Mary J. Blige (50) seksualiai tvirkino 16-metį. Apie tai dabar sako R&B dainininkas Danny Boy (43), kuris būtent nukentėjo nuo superžvaigždės.

„The Art Of Dialogue“ atlikėjas pasakoja, kad tuomet 24-erių metų dainininkė jam užsakė viešbučio kambarį ir vėliau jį suviliojo.

Vaizdo įrašas, kuriame Danny Boy pareiškė pretenzijas, yra pavadintas „Aš turėjau Mary J. Blige prieš 2Pac (†25). Miegojau su Mary J. Blige, kai man buvo 16 metų“.

Danny Boy sako, kad 1990-aisiais jis keletą mėnesių turėjo santykių su Mary J. Blige. Tai nutiko todėl, kad po apdovanojimų ceremonijos Kalifornijoje jis buvo įviliotas į dūzges dainininkės kambaryje. Buvo užsakyta maisto ir gėrimų. Tada Mary J. Blige uždėjo galvą jam ant kelių, kai jis sėdėjo ant sofos ir vėliau pakvietė jį į savo miegamąjį. Ten jiedu praleido kelias valandas kartu, o dainininkė vėl ir vėl bandė su juo pasimylėti.

Danny Boy tvirtina, kad jis kelis kartus bandė jos išvengti, kai ji tiesiogine to žodžio prasme jam smogė. Po tos nakties įvyko keli susitikimai. Pavyzdžiui, Mary J. Blige jį nuskraidino į Niujorką.

Tikrasis Danny Boy vardas yra Daniel Steward. Jis yra trijų vaikų tėvas. 2016 m. muzikantas prisipažino, kad yra gėjus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*