MARK WAHLBERG ĮKANDO JO PATIES ŠUO

RTL
2021.04.16
Mark Wahlberg

Mark Wahlberg

Los Angeles. Mark Wahlberg (49) atskleidė, kad neseniai jam įkando jo paties šuo Champ!

Pokalbyje su TV laidų vedėja Ellen DeGeneres (63) aktorius sakė: „Du dideli gabalai iš mano piršto!“.

Kiekvienas, kuris galvoja, jog Wahlberg laiko didelį piktą kovinį šunį, turėtų nustebti. Mark Wahlberg įkando jo mielas, pūkuotas, mažas Pomeranijos špicas. Toliau jis pasakoja apie užpuolimą: „Norėjau perdėti jį miegantį į jo lovytę ir jis mane užpuolė“. Tačiau tai buvo bloga mintis.

Bet kokiu atveju atrodo, kad Mark pirštas vis dar yra ten kur turėtų būti. O tai reiškia, kad jis vis dar gali savo nagus duoti nudažyti dukrai Grace (11). 2020 m. kovo mėn. aktorius ištirpdė nemažai moterų širdžių, kai „Instagram“ tinkle jis parodė, kaip kantriai jis laikosi per manikiūro užsiėmimą su dukra. O tada besididžiuodamas rodė juos nulakuotus tiesiai į kamerą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*