MARK IR DONNIE WAHLBERG GEDI MAMOS

RTL
2021.04.19
Mark, Paul, Alma & Donnie Wahlberg

Mark, Paul, Alma & Donnie Wahlberg

Los Angeles. Mirė aktorių Donnie (51) ir Mark Wahlberg (49) mama. Su mama Alma Wahlberg (†78) broliai atsisveikina emocionaliais „Instagram“ įrašais.

Donnie Wahlberg socialiniame tinkle pasidalino 2 min. video. Jis parašė ilgą tekstą, kuriame, be kita ko, teigiama, kad jis buvo „palaimintas, kad į šį pasaulį jį atvedė tokia nuostabi moteris“. Video galima matyti daug trumpų klipų, kuriuose jis šoka ir juokiasi kartu su savo mama.

„Mano motinos Alma džiaugsmas gyvenimui, meilei ir žmonėms kartu su pasididžiavimu kuklia pradžia ir atsisakymu pamiršti, iš kur ji kilusi – neabejotinai suformavo mane į tokį vyrą, koks dabar esu“, – rašo „New Kids On The Block“ dainininkas ir aktorius.

Praėjusią liepą Donnie pranešė, kad jo mama serga demensija: „Mano vizito metu ji daug ko neprisiminė ir dažnai buvo sutrikusi, bet kažkaip vis tiek buvo Alma“.

Mark Wahlberg „Instagram“ prie mamos nuotraukos parašė: „Mano angelas. Ilsėkis ramybėje“.

Alma Wahlberg pasirodė realybės šou „Wahlburgers“, kuris buvo filmuojamas tokio paties mėsainių restorane. Mark, Donnie ir jų brolis bei virtuvės šefas Paul Wahlberg (57) restoranui vadovauja nuo 2011 m. Šou per „A&E Network“ buvo transliuojamas nuo 2014 m. iki 2019 m. Mamos gedi dar šeši broliai ir seserys. Šeimos tėvas Donald Wahlberg (†77) Anapilin iškeliavo dar 2008 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*