MARIAH CAREY PO GINČO PALIKO JAY-Z KOMPANIJĄ

Klatsch und Tratsch, The Sun
2021.06.07
Mariah Carey

Mariah Carey

New York. Teigiama, kad seni draugai ir verslo partneriai Jay-Z (51) ir Mariah Carey (51) nesutarė, kaip turėtų tęstis dainininkės karjera.

Praėjusią savaitę tarp dviejų muzikos guru kilo didelis ginčas. Kaip sakoma, diva nutraukė sutartį su reperio leidybine kompanija. Kaip teigia laikraštis „The Sun“, dainininkė ir repo žvaigždė susirėmė dėl subtilaus klausimo, kaip turėtų tęstis Mariah Carey karjera. Neva susitikimas paskatino „liepsnojantį žodžių mūšį“.

Tai išaugo tiek, kad esą Mariah Carey nedelsdama nutraukė valdymo sutartis su Beyoncé (39) vyru. Patiekalas tikrai nėra laikraščių antis. Carey pavardė jau oficialiai pašalinta iš bendrovės atlikėjų sąrašo.

Situaciją matęs šaltinis „The Sun“ pasakojo apie pražūtingą susitikimą. Ji sakė: „Mariah ir Jay surengė įtemptą susitikimą, kuris visai nepasisekė. Ji aiškiai pasakė, kad nenori nieko daugiau daryti su juo ir išsiskyrė su ‘Roc Nation’. Ji oficialiai per ateinančias kelias savaites paliks [firmą]. Gaila, nes jie per pastaruosius kelerius metus atliko puikų darbą. Bet šis susitikimas negalėjo būti daug blogesnis. Mariah kalbėjosi su kitais vadybininkais ir mano, kad ji jau kažką surado, manant, jog jis ja tiki, kai ji žengs kitus savo žingsnius“.

Drastiškas žingsnis įvyko tuo metu, kai Mariah Carey įrašinėja savo naują albumą. Teigiama, kad naujasis albumas bus R&B albumas. Paskutinis „Grammy“ nugalėtojos įrašas pasirodė prieš trejus metus.

Be to, ateinančiais metais pasaulinė žvaigždė turėtų išvykti į pasaulinį turą.

Jay-Z ir Mariah Carey 1999 m. išleido bendrą super hitą „Heartbreaker“ ir nuo tada buvo draugai.

2017 m. Mariah atleido savo vadybininkę Stella Bulochnikov ir pasirašė sutartį su „Roc Nation Management“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*