MARIAH CAREY GAVO PIRMĄJĮ SKIEPĄ NUO KORONAVIRUSO (VIDEO)

spot on news
2021.04.05
Mariah Carey

Mariah Carey

New York. Mariah Carey (52) yra viena iš nedaugelio dainininkių, galinčių sudainuoti itin aukštas natas. Tai penkių Grammy laureatė įrodė ir naujame video „Instagram“, kuriame ji matoma kaip paskiepijama nuo koronaviruso.

„Šalutinis vakcinos poveikis: G6“, – šeštadienį (03.04) ironizavo pop diva šalia video įrašo, kuriame ji matoma ant paciento kėdės su saulės akiniais ir kauke. Anksčiau Carey 10 mln. sekėjų pranešė, kad prieš skiepijimą ji šiek tiek „jaudinasi ir nervinasi“. Ji taip pat atitraukia medikus nuo jų darbo su savo plepalais: „Bet jūs žinote, kokia aš esu. Aš tiesiog kalbu ir apie tai tikrai negalvoju“.

Gavusi pirmąją vakcinos dozę, dainininkė paragino savo sekėjus elgtis taip pat ir pasiskiepyti nuo koronaviruso.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*