MADONNA PRADĖJO KAMPANIJĄ PRIEŠ GINKLUS IR POLICIJOS SMURTĄ

Klatsch und Tratsch
2021.04.22
Madonna

Madonna

New York. Madonna (62) pradėjo kampaniją prieš rasistinį policijos smurtą ir už griežtą ginklų išdavimo kontrolę. Tam pop karalienė naudojasi ne visai legaliomis priemonėmis.

Muzikos ikona jau seniai yra labai politinė atlikėja. Ji ypatingai kovojo dėl seksualinio moterų išlaisvinimo. Dabar Madonna pasirinko kitą temą. „Instagram“ ji pradėjo kampaniją prieš ginklus ir policijos smurtą JAV.

Madonna savo „Instagram“ paskyroje paskelbė ilgą pareiškimą. Jame rašoma: „Adam Toledo (†13) buvo 13 metų, Daunte Wright (†20) – 20! Juos nužudę policijos pareigūnai kaltinami tik dėl netyčinio nužudymo. Tai beprotiška. Baisu. Ir vis dėlto tai tapo normalu mūsų visuomenėje. Taip, žmonės žudo žmones, o ne ginklai“.

„Tačiau didžioji dauguma žmonių yra neapsišvietę, o ginklus per lengva turėti. Jei jie būtų uždrausti, niekas nejustų poreikio turėti ginklą, kad apsisaugotų nuo tų, kurie turi ginklus“, – tęsia Madonna.

„Kalbant apie policiją, kuri žudo nekaltus vaikus. Jie šaudo, uždusina ir brutaliai elgiasi prieš nekaltus žmones. Turėtumėte nedelsdami patekti į kalėjimą iki gyvos galvos. Nei teismo, nei korupcinės teisingumo sistemos“.


View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)


View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)


View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*