MADONNA DEMONSTRUOJA ŽOLĘ IR KARŠTUS BUČINIUS (VIDEO)

Play Radio
2021.04.01
Ahlamalik Williams & Madonna

Ahlamalik Williams & Madonna

Los Angeles. Madonna (62) nebūtų Madonna, jei neprovokuotų. Šį kartą pop karalienė „Instagram“ pasidalino karštu prancūzišku bučiniu su savo vaikinu Ahlamalik Williams (26).

„Instagram“ istorijoje matoma porelė, spėjama, yra po vakarėlio, nes video lydi grotažymė #AfterTheParty. Jiedu nufilmuoti karštai besibučiuojantys, žaidžiantys su vienas kito liežuviu ir rūkantys žolę.

Madonna su šokėju, kuriam šį mėnesį sueis 27-eri, ir kuris šoko per jos „Rebel Heart“ turą 2015 m., užmezgė santykius 2018 m. Pirmą kartą jie buvo nufotografuoti kartu 2019 m. rugsėjį.

Vėliau jo tėtis patvirtino, kad sūnus draugauja su pop žvaigžde. „Meilė nežino amžiaus“, – sakė Ahlamalik tėtis Drue. „Mano sūnus gyvena la vida loca ir aš esu laimingas dėl jo“.


View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madgeluv)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*