LUCA HÄNNI SAVO ŠOKIŲ ĮGŪDŽIUS ATRADO TIK PRIEŠ KELIS METUS


2021.05.12
Luca Hänni

Luca Hänni

Köln. 2019 m. „Eurovision“ dalyvavęs Luca Hänni (26) užėmė aukštą 4 vietą. Scenoje jis kartu su kitais šokėjais energingai šoko. Tačiau dabar šveicaras atskleidė, kad tik 2017 m. suprato, kad gali šokti.

Vokiečių naujienų agentūra „spot on news“ Luca Hänni paklausė, kiek praktikos reikia šokti ir dainuoti tuo pačiu metu? „Tai tikrai reikalauja daug praktikos. Savo šokio įgūdžius atradau tik 2017 metais šokių šou. Prieš tai negalėjau kažkaip labai gerai judėti. Tada aš pats supratau, kad, tiesiog puiku derinti muziką ir šokį. Kiek žinau, vokiškai kalbančiose šalyse ši dvigubas formatas iš tikrųjų nėra labai dažnas. Aš mielai esu ir muzikantas, ir šokėjas, tačiau ir pramogautojas. Šiuo metu man reikia maždaug trijų dienų įgyvendinti choreografiją“, – pasakojo Luca Hänni.

2020 m. Luca Hänni kartu su savo dabartine mergina Christina Luft (31) užėmė 3 vietą RTL šokių šou „Let’s Dance“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*