LOONA IR ANDREJ MANGOLD – PORA?

RTL
2021.04.19
Andrej Mangold & Loona

Andrej Mangold & Loona

Berlin. Buvęs „Bachelor“ dalyvis Andrej Mangold (34) ir ’90-ųjų pop žvaigždė Loona (46) tariamai draugauja. Apie tai „Promiwood“ pranešė vienas šaltinis.

Loona ir Andrej filmavosi RTLZWEI realybės šou „Kampf der Realitystars“. Produkcinės firmos šaltinis teigia, kad jie filmavimo metu labai gerai sutarė. Tuo tarpu Claudia Obert (59) gandus įrodančią nuotrauką patalpino savo „Instagram“ profilyje. Ten Loona ir Andrej Mangold matomi susikabinę rankomis!

„Andrej ir Loona tikrai labai gerai sutarė ir kartu praleido daug laiko. Jie daug juokėsi kartu ir buvo lyg vienetas. Jau buvo šnabdžėtasi, ar tarp jų kas nors vyksta“, – teigia anonimas.

Vaikinas jau ilgą laiką yra vienišas. Nuo 2019 m. tariamai jis yra single.

Ir apie Loona asmeninį gyvenimą nedaug kas žinoma. Nuo 2011 m. ir 2012 m. tariamai ji draugavo su modeliu ir realybės TV žvaigžde Gina-Lisa Lohfink (). Po kelių metų paaiškėjo, kad tai buvo tik reklaminis triukas.

Tuo tarpu Andrej Mangold RTL paneigė gandus, kad draugauja su Nyderlandų dainininke: „Tarp mūsų nieko nėra. Mes susipažinome per filmavimus ir super gerai sutarėme. Tai tikrai moteris, su kuria užsimezgė draugystė. Bet ji taip pat užimta ir man tai nesvarbu. Tai daugiau kaip brolio ir sesers dalykas“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*