LISA BANES PO MOTOCIKLO AVARIJOS YRA SUNKIOJE BŪKLĖJE

The New York Post
2021.06.07
Lisa Banes

Lisa Banes

New York. Lisa Banes (65) penktadienį (04.06) Niujorke buvo partrenkta „nežinomo el. paspirtuko arba motociklo“ ir patyrė sunkių sužalojimų.

Tai „The New York Post“ patvirtino jos žmona Kathryn Kranhold (). Nuo tada „Gone Girl“ žvaigždė yra kritinės būklės. „Mes po kelių dienų sužinosime daugiau“, – sakė Kranhold laikraščiui. Banes buvo pakeliui į savo senąją dramos mokyklą, garsiąją Juilliard School, kai avarija įvyko Vakarų 64-osios gatvės ir Amsterdamo prospekto kampe. Vairuotojas paspruko.

Tarp kitko, Lisa Banes iš Ohajo geriausiai TV ir kino žiūrovams žinoma iš trilerio „Gone Girl“ (2014) su Ben Affleck (48) ir Rosamund Pike (42) bei TV serialo „Nashville“ (2012-2018). Taip pat ji vaidino serialuose „Royal Pains“ (2009-2016) ir „Master Of Sex“ (2013-2016).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*