LIL NAS X NENUSTOJA PROVOKUOTI, O ŠĮKART PALIETĖ IR LIETUVAI JAUTRIĄ TEMĄ

Sony Music Baltics
2021.04.01
Lil Nas X

Lil Nas X

Los Angeles. „Grammy“ laimėtojas reperis Lil Nas X (21) pristatė iki šiol patį atviriausią savo kūrinį „Montero (Call Me By Your Name)“. Pristatydamas naujausią dainą jis teigia: „Mano planas yra paskatinti žmones nesikišti į kitų žmonių gyvenimus ir liautis aiškinus, kuo jiems būti. Siunčiu linkėjimus iš ateities.“

Įspūdingo dainos vaizdo klipo istorija prasideda nuo Edeno sodo interpretacijos, kurioje Adomą vaidina pats reperis. Veiksmas rutuliojasi iki pat Platono „Simpoziumo“ inscenizacijos – joje Lil Nas X yra apsuptas savo paties atvaizdų, kurie jį ima smerkti. Beje, singlo pavadinimas yra duoklė kultiniam italų režisieriaus filmui apie slaptą homoseksualų meilę „Call Me By Your Name“.

„Mielas keturiolikos metų Montero, parašiau šią dainą užvadindamas ją tavo vardu. Ji yra apie vaikiną, kurį sutikau praėjusią vasarą. Jis pažadėjo niekada neprisipažinti viešai ir nebūti ‘to tipo’ gėjumi. Mes pasižadėjome šią paslaptį nusinešti į kapus. Tačiau atvirumas padėtų daugeliui LGBTQ žmonių bent jau egzistuoti. Taip, man yra baisu prisipažinti. Žinau, kad žmonės nirš ir sakys, kad bandau ‘prastumti savo planą’. Ir tiesa yra ta, kad išties bandau ‘prastumti savo planą’. Mano planas yra paskatinti žmones nesikišti į kitų žmonių gyvenimus ir liautis aiškinus, kuo jiems būti. Siunčiu linkėjimus iš ateities“, – pristatydamas savo naujausią dainą tarsi laišką sau į praeitį parašė pats Lil Nas X.

Kurti įspūdingus ir kartu kontraversiškus vaizdo klipus jau tapo kone viztine Lil Nas X kortele. Pernai per didžiausias metų šventes jis pribloškė vaizdo klipu singlui „Holiday“. Tokio sudėtingumo darbai, ypatingai karantino laikotarpiu, jau tampa retenybe. Įspūdingame vaizdo klipe reperis patenka į Šiaurės ašigalyje įsikūrusį kalėdinių dovanų fabriką 2220 metais.

Lil Nas X didžiausio populiarumo sulaukė kartu su dainininkės Miley Cyrus (28) tėvu, kantri muzikos atlikėju Billy Ray Cyrus (59), įrašęs kūrinį „Old Town Road“. Ši daina tapo ilgiausiai pirmoje vietoje išsilaikiusiu singlu visoje Billboard HOT 100 muzikos topo istorijoje. Ši sėkmė reperiui netrukus atnešė ir du „Grammy“ apdovanojimus.

Žurnalas „Time“ Lil Nas X paskelbė viena iš 25 įtakingiausių šios kartos asmenybių internete. Be įspūdingo kiekio „Grammy“ nominacijų, Lil Nas X gavo netgi aštuonias nominacijas „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimuose. Tuo tarpu „Vogue“ jį įvertino už išskirtinį stilių, o dainininkė Rihanna (33) Lil Nas X pasirinko savo grožio linijos „Fenty Beauty“ reklaminei kampanijai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*