LIAM PAYNE NUTRAUKĖ SUŽADĖTUVES

spot on news
2021.06.08
Liam Payne

Liam Payne

London. Liam Payne (27) ir Maya Henry (21) netikėtai išsiskyrė. Dainininkas ir modelis prieš 10 mėnesių susižadėjo.

Podkaste „Diary Of A CEO“ „One Direction“ žvaigždė nustebino su savo santykių statusu. Į moderatoriaus klausimą, Payne atsakė, kad yra vienišas. Jis pats savimi yra nusivylęs, kad vėl ir vėl įskaudina žmones. „Tai nervina mane. Iki šiol man nesiseka užmegzti santykių“.

Dabar Liam Payne privalo dirbti su savimi, kol pradės naujus santykius, jis pats yra kritiškas sau. „Santykiuose neparodžiau geriausios savo versijos“, – pridūrė Payne. Dabar po išsiskyrimo jis jaučiasi geriau. „Nesijaučiu gerai dėl to, ką padariau, bet turėjo tai nutikti“. Abiems tai buvo geriausia.

Kas tiksliai įvyko tarp Liam ir Maya, muzikantas neatskleidė. Tačiau jis tikisi, kad ji yra laiminga.

Pora 2018 m. oficialiai pranešė apie savo santykius. Po dvejų metų sekė sužadėtuvės. Sklando gandai, kad sužadėtuvių žiedas kainavo virš 3 mln. eurų!

Nuo 2015 m. iki 2018 m. Liam Payne buvo kartu su „Girls Aloud“ dainininke Cheryl Cole (37). 2017 m. jiems gimė bendras sūnus Bear Grey Payne (4).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*