LADY GAGA ŠUNŲ PRIŽIŪRĖTOJO DRAMA: SUIMTI PENKI ĮTARIAMIEJI

Bild
2021.05.01
Ryan Fisher

Ryan Fisher

Los Angeles. Lady Gaga (35) šunų prižiūrėtojas Ryan Fisher (30) prieš du mėnesius buvo pašautas per vakarinį pasivaikščiojimą su dainininkės šunimis. Du iš jų buvo pavogti. Dabar penki įtariamieji atsidūrė areštinėje už grotų.

Beverly Hills’e įvykęs incidentas, kurio metu Fisher buvo nemirė pašautas, regis, eina prie pabaigos. Los Andželo policija sulaikė penkis grupuotės, vogusius brangius šunis, narius nuo 18 iki 27 metų. Jie kaltinami bandami nužudyti ir ginkluotu apiplėšimu, rašo „Bild“.

Nusikaltėliai norėjo prancūzų buldogus už tūkstančius JAV dolerius parduoti. Anot policijos, vyrai nežinojo, kad keturkojai priklausė pasaulinei pop žvaigždei.

Bizaras: tarp penkių suimtųjų yra ir moteris, kuri atnešė šunis į policiją po to, kai Lady Gaga už naudingą informaciją apie jos pradingusius šunis pažadėjo 500 JAV dolerių (apie 412 000 eurų) atlygį. Ar atlyginimas moteriai buvo sumokėtas, nėra žinoma.


View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*