KYLIE JENNER PERSEKIOTOJAS TRIS METUS NEGALĖS PRIE JOS ARTINTIS

TMZ
2021.05.02
Kylie Jenner

Kylie Jenner

Los Angeles. Kylie Jenner (23) gavo apsaugą nuo vaikino, kuris pasirodė jos nuosavybėje po to, kai nuogas maudėsi jos sesers Kendall (25) baseine.

Teisėjas nurodė Shaquan King (27) ateinančius 3 metus išlaikyti mažiausiai 100 metrų atstumą nuo Kylie. Suvaržymo tvarka taip pat saugo Kendall ir Kris Jenner (65).

Vyras praėjusį mėnesį, kai buvo paleistas iš kalėjimo, nuėjo tiesiai į uždaras Kylie valdas. Po to jis buvo laikomas už grotų maždaug 6 valandas, nes policininkai jį sulaikė Kendall namuose, kur jis tariamai trankė jos langus ir nuogas paniro į savo baseiną.

Nuo to laiko Kendall smarkiai padidino savo asmeninį saugumą ir taip pat gavo suvaržymus prieš King.

Kylie Jenner dalyvavo penktadienio (30.04) teismo posėdyje, kur sakė, jog Shaquan King verčia bijoti dėl savo ir dukters gyvybių.

Realybės šou žvaigždės teisinė komanda prašė 5 metų suvaržymo, tačiau teisėjas teigė, kad tariamas priekabiavimas buvo „trumpalaikis“, ir vietoj to paskyrė 3 metų suvaržymą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*