KRIS JENNER: DVI SAVAITĖS BE SEKSO!

spot on news
2021.04.08
Kris Jenner & Corey Gamble

Kris Jenner & Corey Gamble

Los Angeles. Vargšė Kris Jenner (65). Kardashian-Jenner klano galva patvirtino, kad ji ir Corey Gamble (40) dvi savaites gyveno be sekso.

To jie nusprendė abu. 14 dienų trukęs celibatas buvo Kris dukros Kourtney Kardashian (41) vykdomo tyrimo jos svetainėje „Poosh“. Kaip buvo parodyta naujoje „Keeping Up With The Kardashians“ dalyje, Corey Gable pradžioje visai nebuvo sužavėtas šia idėja. Jis savo partnerės dukters paklausė: „Dieve mano, ar tu esi tikra, kad aš esu tinkamas pokalbio partneris?“. Kourtney atsakė: „Žmonės daro tai, nes jie nori daugiau energijos, daugiau psichinio susitelkimo ir artimesnių santykių su savo partneriu“.

Ir nors Corey Gable nebuvo linkęs dalyvauti abstinencijos eksperimente, jis su Kris galiausiai išgyveno be sekso visas dvi savaites. Tačiau klano mama turėjo sukaupti daug motyvacijos. Realybės šou metu ji savo partneriui paaiškino: „Mes tai darome dėl ‘Poosh’. Jei mes nesimylėsime, būsime labiau susitelkę dėmesį. Tu privalai sutelkti dėmesį – apie tai eina kalba“.

Ir nors Kris to nebūtų dariusi jei ne jos dukra, bandymą gyventi be sekso ji laiko įdomia patirtimi: „Aš niekada nebūčiau išbandžiusi kai kurių dalykų, kuriuos Kourtney siūlo daryti kitaip. Bet buvo įdomu“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*