KODĖL GEORGE CLOONEY SAVO DRAUGAMS PADOVANOJO 14 MLN. $?

Bild
2020.11.22
George Clooney

George Clooney

Los Angeles. George Clooney (59) patvirtino gandus, kad padovanojo 14 mln. JAV dolerių (11,7 mln. eurų) savo 14 artimiausių draugų!

Tokie gandai sklandė jau seniai. Holivudo aktorius sako, kad tie draugai 35 ir daugiau metų buvo šalia jo. „Jie man padėjo, kai man prireikdavo pagalbos per daugelį metų. Ir aš padėjau jiems, kai jiems prireikdavo pagalbos. Mes visi esame geri draugai“, – sakė Clooney žurnalui „GQ“.

„Mes iš tikrųjų esame artimi ir pagalvojau, kad jei mane partrenks autobusas, jie visi yra testamente. Tai kodėl, po velnių, laukiu, kol mane partrenks autobusas?“, – logiką paaiškino George Clooney.

Taigi, 2013 m. rugsėjo 27 d. jis įvykdė savo planą. Vieni iš laimingųjų buvo Cindy Crawfords (54) ir jos vyras Rande Gerber (58). Pastarieji priešinosi, tačiau George pagrasino, jog jei nepaims milijono, tuomet niekas jų negaus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*