KIM WILDE SUĖJO 60 METŲ: AŠ NEGALIU TUO PATIKĖTI!

Klatsch und Tratsch
2020.11.21
Kim Wilde

Kim Wilde

London. Trečiadienį (18.11) Kim Wilde (59) šventė savo 60-metį. Dabar britų žvaigždė atskleidė, kaip ji jaučiasi sulaukus tokio amžiaus.

Interviu su vokiečių portalu „Klatsch-Tratsch“ britė sakė: „Aš ir 60? Aš iš tikrųjų negaliu patikėti. Tai man yra siurrealu. Tačiau kartu žinau, kad iki šiol buvo tikrai ilga kelionė. Neturiu jokių problemų dėl senėjimo. Aš dėl to jaučiuosi gerai. Daug išmokau iš gyvenimo ir nepaisant to, niekada nepraradau savo humoro ir meilės gyvenimui“.

Beje, lapkričio 13 d. Kim Wilde išleido Kalėdų albumo „Wilde Winter Songbook“ deluxe versiją. Kitais metais Kim surengs turą „The Greatest Hits Tour 2021“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*