KIM KARDASHIAN SU GIMTADIENIU PASVEIKINO KANYE WEST

dpa
2021.06.09
Kanye West & Kim Kardashian (38)

Kanye West & Kim Kardashian

Los Angeles. Jų santuoka nepavyko, tačiau Kim Kardashian (40) jaučia amžiną ryšį su Kanye West (44). „Instagram“ tinkle ji parodė ypatingą meilės išraišką.

JAV realybės žvaigždė per 44-ąjį savo vyro Kanye West gimtadienį parašė, kad mylės jį visą gyvenimą. „Instagram“ ji paskelbė nuotrauką, kurioje galima pamatyti ją, reperį ir tris jos vaikus. Ji parašė „Su gimtadieniu“. Ir: „Mylėsiu visą gyvenimą!“.

Verslininkė vasario mėnesį padavė skyrybų prašymą su repo žvaigžde. Pasak „Hollywood Reporter“, sakoma, kad West daugiausiai laiką leidžia šeimos rančoje JAV Vajomingo valstijoje, o Kardashian su vaikais gyvena prabangioje viloje netoli Los Andželo.

Pora susituokė 2014 metų gegužę Italijos mieste Florencijoje. Kardashian ir West turi keturis vaikus, kurių vyriausias septynerių metų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*