KIM KARDASHIAN APIE SANTUOKĄ: JAUČIUOSI KAIP NEVYKĖLĖ

People, TMZ
2021.06.09
Kanye West & Kim Kardashian

Kanye West & Kim Kardashian

Los Angeles. Kim Kardashian (40) ir Kanye West (43) buvo susituokę nuo 2014 m. gegužės mėn., o jų santuoka buvo nutrūko vasarį. TV realybės žvaigždė ir verslininkė Kardashian pateikė skyrybų prašymą.

Filmuojant naujausią realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ epizodą, pora vis dar buvo santuokoje, tačiau santuokos problemos ir artėjanti nesėkmė jau yra nagrinėjamos epizode. Kim Kardashian atrodo dirgli šeimos išvykoje prie Tahoe ežero. „Kim kovoja asmeniškai dėl savo santykių už kameros ir tai yra sunku, nes Kim jaučia nusivylimą, liūdesį ir piktį“, – sakė sesuo Khloé Kardashian (36).

Pasak Khloé Kardashian, Kim prieš kelionę „labai ginčijosi“ su savo vyru.

„Jaučiuosi kaip sušikta nevykėlė, nes tai buvo mano trečioji sušikta santuoka. Jaučiuosi kaip sušikta nevykėlė“, – seseriai guodžiasi Kim. „Jei atvirai, nebegaliu to padaryti“, – ašarodama tęsia ji. „Kodėl aš vis dar esu šioje vietoje, kur esu įstrigus metų metus? Kiekvienais metais jis persikelia į kitą valstiją. (…) Jis turėtų turėti žmoną, kuri palaikys ir keliaus kartu su juo ir darys viską dėl jo, o aš negaliu.“

Kim Kardashian toliau apibūdina Kanye West kaip„ nuostabų tėvą, kuris padarė puikų darbą“.

Pasak „TMZ“, epizodas bus apie Padėkos dienos šeimos atostogas. Nuo 2020 m. vasaros sklandė gandai apie tariamą West ir Kardashian išsiskyrimą. Vasarį pagaliau tai buvo patvirtinta.

Pranešama, kad abu nori atsisakyti alimentų mokėjimo ir, matyt, jau ne teismo tvarka susitarė dėl bendros North (7), Chicago (3), Saint (5) ir Psalm (2) globos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*