KHLOÉ KARDASHIAN – BE FILTRO (FOTO)

Bild, Page Six
2021.04.07
Khloé Kardashian

Khloé Kardashian

Los Angeles. Khloé Kardashian (40) dažnai rodo savo linijas bikinyje. Tačiau pažvelgus į jos kūną be „Photoshop“ ir „Instagram“ filtrų jos atrodo visai kitaip.

Kim Kardashian (40) sesutė naujoje nuotraukoje pozuoja prie baseino. Be filtrų, be papildomo švytėjimo ant odos, be retušuotų kūno linijų ir tobuloje dienos šviesoje. Tokią Khloé dabar galima pamatyti internete. Žinoma, be realybės šou žvaigždės sutikimo nuotrauka buvo paviešinta.

Tačiau Khloé, kuri uždirba pinigus naudodama įvairius grožio produktus ir prekiaudama savo drabužių linijo, tokia nuotrauka nėra pakankamai tobula ir reiškia didžiulę įvaizdžio žalą. Nes milijonai jos sekėjų ją yra įpratę matyti „tobulą“.

„Nuotrauka buvo padaryta per privatų šeimos susibūrimą ir netyčia padėjėja ją paskelbė socialiniuose tinkluose be leidimo“, – „Page Six“ sakė Tracy Romulus (41), geriausia Khloé draugė ir AE prekės ženklų rinkodaros direktorė.

Khloé anot jos atrodo „graži“, tačiau ji turi teisę pašalinti nuotrauką, kurios ji nenori skelbti.

Teigiama, kad dėl to padėjėja net gali prarasti darbą, rašo „Bild“.

khloekardashianbikini

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*