KATY PERRY TEISME: ĮDOMŪS POSŪKIAI PROCESE

Just Jared
2020.11.19
Katy Perry

Katy Perry

Los Angeles. Australų mados dizainerė Katie Jane Taylor praėjusiais metais į teismą padavė Katy Perry (36). Dainininkė kaltinama prekės ženklo pažeidimu.

Kas nutiko? Perry Australijoje išleido drabužius su savo vardu. Tačiau Katie Jane Taylor drabužius su savo mergautine pavarde Katie Perry pardavinėja nuo 2008 m. „Just Jared“ dabar praneša, kad dizainerė nuo 2019 m. spalio bando teisme nugalėti Katy Perry ir jos firmą „Killer Queen“.

Taylor užregistravo savo prekės ženklą prieš 12 metų. Nors Katy Perry advokatai pripažino, kad šie du prekių ženklai yra labai panašūs, prekių ženklų pažeidimo šioje byloje nebus. Vietoj to, muzikantės komanda dabar pateikė priešieškinį teisme. Nes, jų nuomone, Australijos kompanijos pavadinimas yra per daug panašus į jų kliento vardą.

JAV dainininkės advokatų komanda kaltina Katie Jane Taylor sąmoningai pardavinėjant savo prekes klaidinančiu pavadinimu. Juk Katy Perry tapo žinoma Australijoje dar prieš Taylor oficialiai įregistruojant savo prekės ženklą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*