KATIE PRICE BIJO DĖL SAVO SŪNAUS: JIS TURI NUMESTI SVORIO, KITAIP MIRS

The Sun, RTL
2020.11.20
Harvey & Katie Price

Harvey & Katie Price

London. Jau kartą šiais metais Katie Price (42) turėjo nerimauti dėl savo sūnaus Harvey (18) gyvybės. Paauglys vasarą dienų dienas gulėjo intensyvios terapijos skyriuje. Dabar modelis vėl nerimauja dėl savo atžalos – jis sveria perdaug.

Svarstyklės rodo 185 kg, kai ant jų užlipa Harvey. Todėl yra labai didelė rizika vaikinui patirti širdies smūgį. „Jis privalo numesti svorio, kitaip jis mirs“, – penkių vaikų mama sakė interviu laikraščiui „The Sun“.

Katie Price sūnus Harvey kenčia nuo Prader-Willi sindromo, vienos rečiausios genetinės ligos. Jaunuolis neturi sotumo jausmo ir nuolat jaučia alkį. Per praėjusius du mėnesius jis priaugo 12 kg! Toliau Katie Price interviu paaiškino, kad gydytojai jau perspėja ją dėl sūnaus antsvorio. Jei Harvey greitai nenumes svorio, tai jam gali kainuoti gyvybę.

„Nenoriu jo prarasti“, – pabrėžia motina. Savo gerbėjų ir „Instagram“ sekėjų Price maldauja pagalbos. Neseniai ji paklausė, ar kas išnuomoja sporto treniruoklių, kurie gali išlaikyti Harvey svorį.

Per lokdauną Didžiojoje Britanijoje Katie Price ieško galimybių užsiimti savo sūnaus aktyvumu. Interviu ji taip pat atskleidė, kad ketina treniruoklius nudažyti žaliai. Taip ji tikisi, kad sūnus, kuris myli varlytes, jaus didesnę motyvaciją sportuoti.

Taip pat moteris turėjo imtis kitų drastiškų priemonių. Pavyzdžiui, ji spyna užrakino šaldytuvą, kad Harvey negalėtų tiesiog pasičiupti maisto. Taip pat ir virtuvės stalčiai bei spintelės Katie Price namuose šiuo metu yra po spynomis. Kai negauna maisto, Harvey tampa agresyvus ir piktas. „Jis niokoja daiktus, kai jam pasakoma ‘Ne’. Teko iš naujo tinkuoti sienas, nes jis su savo galva sienoje padarė skylę“, – sakė Price interviu.

Tačiau Katie nepasiduoda: „Jam yra tik 18 metų ir yra visas jo gyvenimas priešaky. Padarysiu viską, kad jam padėčiau“.


View this post on Instagram

A post shared by Katie Price (@katieprice)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*