KATIE PRICE 12-TĄ KARTĄ PASIDIDINO KRŪTIS!

RTL, The Sun
2021.04.07
Katie Price

Katie Price

London. Katie Price (42) sustoti neketina. Ji jau dvyliktą kartą gulėsi po peiliu, kad jai būtų padidintos krūtys.

Pasak RTL, dabartinė intervencija, vykusi slaptai lapkričio mėnesį, iš tikrųjų buvo būtina.2019 m. spalį britų modelis keliavo į Turkiją, kur darėsi 11-tą krūtų didinimo operaciją. Jos D dydžio atributai jai buvo per dideli, o visuose drabužiuose ji atrodė „stora“. „Šios krūtys jau buvo Amerikoje, Anglijoje, Belgijoje, o dabar jos yra turkiškos krūtys“, – tada ji pasakojo laikraščiui „The Sun“ apie savo operacijų turizmą.

Tačiau „turkiškos krūtys“ visai nepatiko Katie, kaip ji dabar atskleidė britų leidiniui. „Jos buvo deformuotos ir atrodė šlykščiai!“, – sako Price.

Todėl Katie Price praėjusių metų gale turėjo dar vieną operaciją. Šį kartą vėl Belgijoje, kur jai buvo pakeltas ir veidas. „Ką po velnių, tu padarei?!“, – toks buvo belgų eksperto komentaras, pamačius Price krūtys. Laimei, jam pavyko pataisyti turko klaidą.

Tai nereiškia, kad tai buvo paskutinė jos procedūra, nes Katie tiesiog negali pasisotinti kosmetikos chirurgija nuo 1998 m., kai ji pirmą kartą gulėsi po skalpeliu. Nepaisant išopėjusių ausų, galimo nervų pažeidimo ir jos pačios motinos paniekos bei pašaipų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*