KAROLÍNA KURKOVÁ TREČIĄ KARTĄ TAPO MAMA

RTL
2021.05.11
Karolína Kurková

Karolína Kurková

Miami. Tai yra gražiausia Motinos dienos dovana. Supermodelis Karolína Kurková (36) trečią kartą tapo mama ir sekmadienį (09.05) apie tai paskelbė visam pasauliui.

Maža mergaitė pasaulį išvydo per rausvą Pilnatį (naktį iš balandžio 26 d. į 27 d.). Trečiojo Kurková vaiko vardas taip pat neįprastas – LunaGrace pavadinta mažylė.

Karolína Kurková pasveikino savo pirmąją dukrą su mielu „Instagram“ įrašu. Ką tik gimusi LunaGrace aprengta drabužėliais su angelo sparneliais guli ant motinos pilvo. „Sveika atvykusi LunaGrace, mūsų mažasis angele, gimusi per rožinį super Mėnulį. Mes taip tave pamilome! 🤍 #mothersday“, – taip moteris parašė po nuotrauka.

Čekijoje gimusi iKarolína Kurková yra ištekėjusi už aktoriaus Archie Drury (48) nuo 2009 m. Jiedu turi du sūnus Tobin (11) ir Noah (5).

Beje, didžioji pasaulio Motinos dieną švenčią antrą gegužės sekmadienį.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*