KARL LAGERFELD TĖVAI PRIKLAUSĖ NACIŲ PARTIJAI NSDAP

Frankfurter Allgemeine
2020.09.14
Karl Lagerfeld su Choupette

Karl Lagerfeld su Choupette

Frankfurt am Main. Praėjus daugiau nei metams po mados ikonos Karl Lagerfeld (†85) mirties, dabar pasirodė iki šiol nežinoma jo gyvenimo tamsioji pusė. Laikraštis „Frankfurter Allgemeine“ skelbia, kad jo tėvai buvo nacių partijos „NSDAP“ nariai!

Tai turėtų atskleisti nauja Lagerfeld biografinė knyga, kurios ištrauką išspausdino minėtas vokiečių laikraštis.

Karl tėvas buvo Otto (†85), o motina – Elisabeth (†81). Teigiama, kad tėvas, verslininkas ir pieno prekės ženklo „Glücksklee“ įkūrėjas prisijungė prie nacių dėl verslo priežasčių. Mama Elisabeth, anot biografijos autoriaus Alfons Kaiser (55), buvo ištikima nacionalsocialistė.

Po karo būsimo dizainerio tėvai atsiribojo nuo nacių skleistos idealogijos. Bėgant laikui užkietėjusios nacės Elisabeth Lagerfeld įsitikinimai blėso, pažymima laikraštyje.

Knyga „Karl Lagerfeld. Ein Deutscher in Paris“ Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos knygynuose pasirodys ketvirtadienį (17.09). Ar knyga bus išversta į lietuvių kalbą, nėra žinoma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*