KARALIENĖ ELIZABETH II PASAKĖ JUOKĄ APIE RUSIJĄ

Bild
2021.04.01
Elizabeth II

Elizabeth II

London. Karalienė Elizabeth II (94) trečiadienį (31.03) pasirodė pirmą kartą viešumoje po 5 mėnesių pertraukos ir pasakė juoką apie įšalusius Didžiosios Britanijos ir Rusijos santykius.

Ji „labai džiaugėsi“ vėl grįžusi į tarnybą, sakė monarchė, dalyvaudama pietryčių Anglijoje armijos mišiose. Karalienė, kuri nedėvėjo kaukės, dėl koronos pandemijos mėnesius leido Windsor pilyje, o ne Bekingemo rūmuose Londone, kaip įprastai.

Persimetusi keliais žodžiais su Australijos karališkųjų oro pajėgų pareigūnu, Elizabeth II paklausė jo, ar reaktyviniai lėktuvai, su kuriais jis dirba, „buvo išsiųsti medžioti rusus?“.

Pareigūnas atsakė: „Teisingai, Ma’am, mums tai labai smagu“.

Pastaraisiais mėnesiais Didžiosios Britanijos oro pajėgos sulaikė vis daugiau Rusijos lėktuvų, artėjančių prie Didžiosios Britanijos oro erdvės. Pirmadienį rusų kariniai lėktuvai per šešias valandas šešis kartus kirto įvairių NATO valstybių oro erdvę.

Karalienės išvyka buvo tik ketvirta už rūmų sienų po pirmojo Didžiosios Britanijos lokdauno prieš metus ir pirmojo po apsilankymo Vestminsterio abatijoje lapkričio mėnesį.

Pirmąjį skiepą nuo koronaviruso Elizabeth II ir jos vyras princas Philip (99) gavo sausį.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*