KANYE WEST IR IRINA SHAYK – PORA? (FOTO)

Daily Mail, People
2021.06.10
Irina Shayk & Kanye West

Irina Shayk & Kanye West

Paris. Kanye West (44), regis, susirado naują draugę. Meilės mieste Paryžiuje reperis buvo pastebėtas su modeliu Irina Shayk (35).

„Daily Mail“ paskelbė West ir Shayk nuotraukas iš kelionės Prancūzijoje. Patogiais drabužiais apsirengę dainininkas ir modelis buvo pastebėti besivaikščiojantys. Šaltinis žurnalui „People“ patvirtino, kad jiedu šventė Kanye West gimtadienį (08.06).

„Ji pažįsta profesiškai vienas kitą jau keletą metų“, – sakė anonimas. Anot jo, Kanye ir Irina praleido tris naktis „Villa La Coste“ Provanso mieste. „Jis pakvietė ją į Prancūziją ir ji mielai sutiko“, – pridūrė šaltinis.

Kim Kardashian (40), (vis dar) muzikanto žmona, metų pradžioje padavė skyrybų prašymą. Kartu jie turi keturis vaikus.

Tuo tarpu Irina Shayk nuo 2019 m. yra išsiskyrusi su savo eks Bradley Cooper (46). Jie buvo ketverius metus pora ir turi bendrą dukrą.

kanyeirina3 kanyeirina2 kanyeirina

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*