KANIBALIZMU ĮTARIAMAS ARMIE HAMMER PRADĖJO REABILITACIJOS KURSĄ

Vanity Fair, Page Six
2021.06.10
Armie Hammer

Armie Hammer

Miami. Teigiama, kad JAV aktorius Armie Hammer (34) užsiregistravo į reabilitacijos kliniką Floridoje ir ten gydisis dėl įvairių priklausomybės problemų.

Apie tai praneša žurnalas „Variety Fair“. Jis sutiko reabilitacijoje likti tiek laiko, kiek reikia, kad pasveiktų. Teigiama, kad jis tai pažadėjo savo eks žmonai, TV laidų vedėjai Elizabeth Chambers (38).

Visai neseniai Hammer prarado daugybę vaidmenų kino ir televizijos filmuose bei Brodvėjuje, kai kelios moterys iškėlė kaltinimus dėl žvaigždės fizinės ir psichologinės prievartos. Los Andželo policija taip pat tiria įtarimus dėl išžaginimo. Jo vadybininkai taip pat nusisuko nuo aktoriaus. Tuo tarpu jis visus kaltinimus atmeta.

Armie Hammer ir Elizabeth Chambers santykiai truko nuo 2007 m., o susituokė jie 2010 m. Jiems gimė du vaikai. 2020 m. vasarą pora paskelbė apie išsiskyrimą per „Instagram“.

Tai, kas iki šiol buvo laikoma interneto troliu, vis labiau glumina: sakoma, kad aktorius Armie Hammer turi kanibalizmo fetišą. Be to, buvusios merginos pranešė, kad šis vyras elgėsi su jomis netinkamai. Influencerė Paige Lorenze (23) yra antroji buvusi Armie Hammer mergina, kuri ne anonimiškai kreipėsi į žiniasklaidą, norėdama pasidalinti savo patirtimi su aktoriumi.

„The Sun“ jauna moteris atskleidė, kad be nerimą keliančių naujienų ir pokalbių apie klaikias Armie fantazijas, ji taip pat buvo sužeista tyčia. Paige tikina, kad Armie Hammer įbrėžė jai į gaktą!

Taip pat Paige Lorenze teigia, kad aktorius nufotografavo ją prirakintą antrankiais ir be jos sutikimo nuotraukas išplatino. Ji net nežinojo, kad šios nuotraukos egzistuoja. „Šlykštu, skaudu ir visiškai nepriimtina“, – taip ji apibūdina šį savo privatumo pažeidimą.

Nors Armie buvo prisiekęs, kad nekomentuos „nesąmoningų kaltinimų“, jo advokatas pasisakė ir griežtai atmetė šiuos teiginius: „Šie kaltinimai apie poną Hammer akivaizdžiai netiesa.“

Jis tęsė: „Bet koks bendravimas su šiuo asmeniu ar su kiekvienu iš jo partnerių buvo visiškai draugiški ir buvo aptarti, sutarti ir vykdomi kartu“.

Interviu su „Page Six“ buvusi Armie draugė Courtney Vucekovich (30), su kuria jis susitikinėjo kelis mėnesius per vasarą, taip pat pranešė apie kanibalizmo fetišą ir išprievartavimo fantazijas, kurias aktorius jai nuolat pasakodavo. Teigiama, kad jis, pavyzdžiui, siurbė kraują iš mažų pjūvių. Ji neneigia, kad šiuo klausimu buvo sutarta, tačiau tvirtina, kad tai buvo pasiekta manipuliuojant: „Galų gale jūs darote tai, ko paprastai nedarytumėte, įskaitant seksualiai“.

„Instagram“ vartotojas „House Of Effie“, kuris pirmą kartą paskelbė pokalbių ekrano kopijas, taip pat renka pranešimus iš kitų tariamų Armie aukų. Buvo rastos dvi merginos, kurios esą buvo nepilnametės, kai Armie Hammer tariamai susisiekė su jomis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*