JUSTIN TIMBERLAKE IR JANET JACKSON: TAI BUVO JO IDĖJA ATIDENGTI JOS SPENELĮ VISAM PASAULIUI!

Bild, The New York Times
2021.04.14
Janet Jackson & Justin Timberlake

Janet Jackson & Justin Timberlake

Los Angeles. Praėjo 17 metų po skandalingo šou. 2004 m. Justin Timberlake (40) ir Janet Jackson (54) buvo Super Bowl centre, kai staiga visas pasaulis per TV pamatė dainininkės spenelį. Dabar paaiškėjo, kas dėl to kaltas.

Per bendrą pasirodymą Super Taurės finale kelių šimtų milijonų žiūrovų akivaizdoje Timberlake nuplėšė Jackson dalį savo kostiumo. Dainininkės krūtinė buvo atidengta. Visi pamatė papuoštą Janet spenelį.

Tuomet dievobaiminga Amerika buvo pasipiktinusi dėl nuogos krūtinės. Nuo to laiko Super Bowl buvo transliuojama per televiziją su penkių sekundžių vėlavimu, kad režisieriai galėtų sureaguoti į „avarinę situaciją“.

Tada Janet ir Justin teigė, kad dėl to kaltas prastai pasiūtas kostiumas. Tačiau tų rūbų stilistas dabar prakalbo ir išklojo visą tiesą. Jis tvirtina, kad pasiūtas jis buvo gerai.  Ir jis tikina, kad atidengti spenelį buvo būtent Justin Timberlake idėja. Žvaigždžių stilistas Wayne Scot Lukas atskleidė, kad žvaigždė Justin Timberlake sąmoningai sukėlė šį „gedimą“ – nes norėjo sukelti ažiotažą.

Timberlake anksčiau matė, kaip legendinės dainininkės Britney Spears (39), Madonna (62) ir Christina Aguilera (40) pasirodė besibučiuojančios MTV vaizdo apdovanojimuose. Ir norėjo pralenkti savo eks bučinį su popmuzikos karaliene.

Mados ekspertas Lukas „The New York Post“: „Jis labai norėjo kažko didesnio už jų pasirodymą“.

Stilistas toliau aiškina, kad pagal pradinę koncepciją Janet Jackson turėjo lipti į sceną su perlų siaurikėmis, tokiomis, kokias Kim Cattrall (64) dėvėjo viename „Sex And The City“ epizode. „Janet turėjo dėvėti suknelę, [Justin] užlipti ant suknelės krašto ir atsidengti jos klubai tuose perlų stringuose„, – sako stilistas. Bet: „Apranga buvo pakeista prieš kelias dienas“.

Wayne Scot Lukas tikina: „Milijoną metų nekalbėčiau apie ‘gedimą’. Tai buvo funkcionaliausias garderobas istorijoje“. Stilisto požiūriu, „padarė tai, ką turėjo“.

Beje, įdomu tai, kad Super Bowl Justin Timberlake pasirodė 2018 m. O Janet Jackson tokios „malonės“ daugiau negavo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*