JUSTIN BIEBER PASIRODYS SERIALE „FRIENDS“

The Sun
2021.04.21
Justin Bieber (c.)

Justin Bieber (c.)

New York. Justin Bieber (27) pasirodys sugrįžtančiame humoro seriale „Friends“ („Draugai“). „The Sun“ skelbia, kad serialo prodiuseriai įkalbėjo kanadietį pasirodyti TV sugrįžime.

Bieber turėtų pasirodyti personažo Ross bulvės kostiume. Atlikėjo įkalbėti ilgai nereikėjo. „Justin buvo garbė dalyvauti ir jis neprieštaravo dėvėti juokingą kostiumą“, – sakė šaltinis iš filmavimo aikštelės.

„Viskas vyko kaip karinė operacija, kad neišduotų detalių, o Justin viską puikiai išlaikė [paslapty]“.

Koronaviruso pandemija anksčiau privertė „HBO Max“ prodiuserių komandą atidėti filmavimą, kuris iš pradžių buvo numatytas praėjusiais metais. Prieš kelias dienas buvo pranešta, kad „Friends“ sugrįžimas jau nufilmuotas (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*