JUSTIN BIEBER LAIMĖJO BYLĄ PRIEŠ KALĖJIMĄ

Justin Bieber
2014.03.06
Justin Bieber

Justin Bieber

Miami. Justin Bieber (20) pasiekė nedidelę pergalę. Dainininkas pasiekė, kad būtų nubausti Majamio kalėjimo prižiūrėtojai, kurie žiniasklaidai nutekino apsaugos kamerų vaizdo įrašą, kuriame matyti kaip žvaigždė atlieka įvairius blaivumo nustatymo pratimus.

Kanadietis buvo sulaikytas sausį. Jis kaltinamas vairavimu apsvaigus nuo narkotikų ir alkoholio. Antradienį (04.03) vyko teismo procesas, buvo pateikti šlapimo testų rezultatai. Teisėjas nusprendė rezultatų neviešinti, nes muzikantas turi teisę į privatumą. Teisėjas paskelbė: „Pono Bieber teisė yra į privatumą. Jis neprarado privatumo teisės ir tai yra labai svarbu“.

Justin Bieber teismas turėjo baigtis pirmadienį (03.03) tačiau buvo teismo posėdis buvo atidėtas. Data, kada įvyks kitas teismo procesas, nėra numatyta.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*